atölyeler

Yaratıcı Drama - Çocuk

Oyun, çocukların kendilerini ifade etme yöntemidir. Çocuk gördüklerini, bildiklerini, deneyimlerini ve neşesini oyun aracılığıyla yansıtır. Bu nedenle oyun oynamayan çocuğu tanımak zordur.

Tiyatro tekniklerinden yararlandığı halde tiyatro ile karıştırılmaması gereken Yaratıcı Drama etkinliklerinin amacı, çocuğun her alanda kendini daha fazla tanımasına olanak yaratmaktır.

Çocuk canlandırdığı bir kimsenin özelliklerine bürünürken, kendini ve insanl

Devamını Oku
Yaratıcı Drama - Yetişkin

“Kendini ifade etmede yaratıcı yollar keşfetmek”

Yaratıcı drama, oyunculuk ve hareket alıştırmalarının harmanlandığı bir çalışmadır. Bedenin ve zihnin rahatlatılması, konsantrasyon, güven, grup enerjisi, empati, beden dilinin etkili kullanılması, duyu ve duygu farkındalığı, hayal gücü ve yaratıcılığın etkin kullanımı gibi konular üzerinde çalışılır.

Atölye süresince güven ve samimiyet duygusu yoğun olan bir atmosfer yaratılır. Kendini ifade etmenin yazılı

Devamını Oku
Zumba

Amerikan basını tarafından dünyanın 1 numaralı egzersiz programı seçilen Zumba, Latin müziği eşliğinde kıvrak ritimleriyle dikkat çeker. Dansı ve egzersizi bir arada sunan Zumba ile hem eğlenip hem de formunuzu koruyabilirsiniz.

Zumba, vücuttaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlar. Hem yavaş hem de hızlı temponun bir arada kullanıldığı Zumba egzersiz programı ile 1 saatte 500’den fazla kalori yakabilirsiniz.

Devamını Oku
Düğün Dansı

Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerinizi taçlandırmak istiyorsanız; tangodan salsaya, Latin danslarından modern dansa kadar istediğiniz dansı seçebilir, uzman eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz.

Devamını Oku
Diksiyon

Haftada 1 gün 90 dakikalık dersler halinde 8 hafta sürecek bir eğitimdir.

• Akıcı ve etkili konuşabilme, bulunduğunuz ortamda odak noktası olma, konuştuğunuzu dinletebilme

• Rezonans boşluklarını tanıma, yönetme ve bu sayede dışarıya aktardığımız sesi denetleme becerisi

• İş ve sosyal hayatımızda; diksiyonu ve etkili konuşmayı kuralları ile uygulayabilme

• Stres yönetimi belirtileri ve kontrolü

• Doğru nefes kullanımı

• Nefes ve s

Devamını Oku